Jak postępować z koronawirusem.

niedziela, 01.03.2020

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Nie tylko opalenizna …

27.05.2023

To już prawie wakacje !!! Słońce zaświeci tak samo w Zabrzu, nad wodą w Czechowicach, nad Bałtykiem … . Wszędzie tak samo trzeba się przygotować na spotkanie ze słonkiem – przeczytaj ulotkę 🙂

Czytaj więcej

14.05.2023

Witaj Cieszysz się, że podstawówka kończy się wreszcie po tylu latach, ale z drugiej strony co dalej? Proponuję Ci zebrać jak najwięcej informacji o szkołach. Jeśli myślisz o szkole, w której zdobywa się od razu zawód (po trzech lub pięciu latach) to sprawdź naszą szkołę!  Jak? Banalnie proste! Napisz na adres mejlowy: doradca_spozywcza@wp.pl albo zadzwoń […]

Czytaj więcej

POŻEGNANIA KILKA SŁÓW …

14.05.2023

Pożegnanie klasy maturalnej 4GWT ❤️ Dzisiaj braliśmy udział w uroczystym pożegnaniu absolwentów klasy czwartej. Klasa 4 PWT przygotowała prezentację ze wspomnień, quiz z wiedzy i galę wręczenia Hagerków. Nie obyło się bez radosnych momentów, chwil zadumy, pełnych wzruszeń. Maturzystom życzymy powodzenia na maturze, a wszystkim abiturientom sukcesów w życiu osobistym i zawodowym❗ P.S. Klasa 4 GWT […]

Czytaj więcej
Skip to content