Wycieczka Sztolnia Królowa Luiza

wtorek, 03.03.2020

W dniu 2 marca 2020 r. klasa IV WT wybrała się na wycieczkę do Sztolni  Królowa Luiza, której największą atrakcją  był podziemny spływ łodziami w  XIX-wiecznych, oryginalnych wyrobiskach.Podczas zwiedzania, dzięki niesamowitym  efektom świetlnym, mogliśmy  podziwiać różnorodność  skał i form geologicznych, podziemne porty, mijanki.   W wycieczce uczestniczyliśmy  za darmo, a to za sprawa prezentu, jaki zafundowała wszystkim  tegorocznym zabrzańskim maturzystom prezydent Zabrza pani Małgorzata Mańka-Szulik.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content