Wycieczka Sztolnia Królowa Luiza

wtorek, 03.03.2020

W dniu 2 marca 2020 r. klasa IV WT wybrała się na wycieczkę do Sztolni  Królowa Luiza, której największą atrakcją  był podziemny spływ łodziami w  XIX-wiecznych, oryginalnych wyrobiskach.Podczas zwiedzania, dzięki niesamowitym  efektom świetlnym, mogliśmy  podziwiać różnorodność  skał i form geologicznych, podziemne porty, mijanki.   W wycieczce uczestniczyliśmy  za darmo, a to za sprawa prezentu, jaki zafundowała wszystkim  tegorocznym zabrzańskim maturzystom prezydent Zabrza pani Małgorzata Mańka-Szulik.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WOLNA, NIEPODLEGŁA …

17.11.2022

Oficjalne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Zabrzu rozpoczęły się tradycyjnie na placu Warszawskim. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przemarszu oraz mszy świętej w kościele pw. św. Anny w intencji Ojczyzny.

Czytaj więcej

BIAŁO-CZERWONO :)

17.11.2022

W ramach obchodów Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole konkurs kulinarny pt. „Potrawy w barwach narodowych”. Wzięło w nim udział dziewięć dwuosobowych zespołów. Jury konkursu oceniało potrawy w kategoriach: – zupy i przystawki – dania zasadnicze – desery I miejsce w kategorii zupy i przystawki zajęły uczennice kl. 2 KZ: Dominika Drochlińska i Wiktoria […]

Czytaj więcej

TECHNIK KONTROLI JAKOŚCI cz. I

17.11.2022

Zajęciach z „Przygotowanie do wytwarzania wyrobów spożywczych„. 09 listopada uczniowie klasy 1 T z grupy Technik Kontroli Jakości i Bezpieczeństwa Żywności przeprowadzali ocenę konsumencką wybranych batonów zbożowo-owocowych.  

Czytaj więcej
Skip to content