Program Turnieju 2022

                                                                                                     

 

 

 

PROGRAM V  OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU

NA NAJLEPSZEGO UCZNIA W ZAWODZIE KUCHARZ

 

25.04.2022r.

godz. 1530                                                             Rejestracja uczestników w Zespole Szkół Spożywczych w Zabrzu ul. Franciszkańska 13

 

godz. 1600                                                             Powitanie gości i przeprowadzenie części teoretycznej turnieju w Zespole Szkół Spożywczych w                                                                                                                          Zabrzu ul. Franciszkańska 13

 

26.04.2022r.

godz. 730-1015                                                  Przeprowadzenie części praktycznej turnieju dla I grupy

godz.1045-1330                                                Przeprowadzenie części praktycznej turnieju dla II grupy

 

27.04.2022r.

 

godz.1000                                                               OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU W ZESPOLE SZKÓŁ SPOŻYWCZYCH W ZABRZU ul.                                                                                                                        Franciszkańska 13

godz.  1200                                                            Poczęstunek