Konkurs „Najlepszy rachmistrz klas pierwszych”

niedziela, 01.03.2020

W lutym  2020r. odbyły się eliminacje  szkolne  do kolejnej edycji szkolnego konkursu „Najlepszy rachmistrz klas pierwszych”. W eliminacjach  udział wzięli uczniowie klas pierwszych technikum i szkoły branżowej.

Najlepiej z zawiłościami obliczeń rachunkowych (min. potęgami , pierwiastkami czy kolejnością wykonywania działań) poradziły sobie uczennice kl. I GWT zajmując dwa pierwsze miejsca, trzecie miejsce zajęła  uczennica z kl. I PWT.

Gratulujemy  zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i symboliczne nagrody na zakończenie roku szkolnego.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WOLNA, NIEPODLEGŁA …

17.11.2022

Oficjalne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Zabrzu rozpoczęły się tradycyjnie na placu Warszawskim. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przemarszu oraz mszy świętej w kościele pw. św. Anny w intencji Ojczyzny.

Czytaj więcej

BIAŁO-CZERWONO :)

17.11.2022

W ramach obchodów Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole konkurs kulinarny pt. „Potrawy w barwach narodowych”. Wzięło w nim udział dziewięć dwuosobowych zespołów. Jury konkursu oceniało potrawy w kategoriach: – zupy i przystawki – dania zasadnicze – desery I miejsce w kategorii zupy i przystawki zajęły uczennice kl. 2 KZ: Dominika Drochlińska i Wiktoria […]

Czytaj więcej

TECHNIK KONTROLI JAKOŚCI cz. I

17.11.2022

Zajęciach z „Przygotowanie do wytwarzania wyrobów spożywczych„. 09 listopada uczniowie klasy 1 T z grupy Technik Kontroli Jakości i Bezpieczeństwa Żywności przeprowadzali ocenę konsumencką wybranych batonów zbożowo-owocowych.  

Czytaj więcej
Skip to content