Konkurs „Najlepszy rachmistrz klas pierwszych”

niedziela, 01.03.2020

W lutym  2020r. odbyły się eliminacje  szkolne  do kolejnej edycji szkolnego konkursu „Najlepszy rachmistrz klas pierwszych”. W eliminacjach  udział wzięli uczniowie klas pierwszych technikum i szkoły branżowej.

Najlepiej z zawiłościami obliczeń rachunkowych (min. potęgami , pierwiastkami czy kolejnością wykonywania działań) poradziły sobie uczennice kl. I GWT zajmując dwa pierwsze miejsca, trzecie miejsce zajęła  uczennica z kl. I PWT.

Gratulujemy  zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i symboliczne nagrody na zakończenie roku szkolnego.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Przyjdź – poznaj nas :)

30.03.2023

Otworzymy przed Tobą nasze pracownie zawodowe … . Może dotkniesz … zawodu??? Nie boisz się ?

Czytaj więcej
Skip to content