Konkurs „Najlepszy rachmistrz klas pierwszych”

niedziela, 01.03.2020

W lutym  2020r. odbyły się eliminacje  szkolne  do kolejnej edycji szkolnego konkursu „Najlepszy rachmistrz klas pierwszych”. W eliminacjach  udział wzięli uczniowie klas pierwszych technikum i szkoły branżowej.

Najlepiej z zawiłościami obliczeń rachunkowych (min. potęgami , pierwiastkami czy kolejnością wykonywania działań) poradziły sobie uczennice kl. I GWT zajmując dwa pierwsze miejsca, trzecie miejsce zajęła  uczennica z kl. I PWT.

Gratulujemy  zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i symboliczne nagrody na zakończenie roku szkolnego.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content