Zapoznaj się z ofertą Zespołu Szkół Spożywczych

wtorek, 05.04.2022

WYBIERZ    CIEKAWY ZAWÓD!

TECHNIKUM Nr 5

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
  • Technik Weterynarii
  • Technik Kontroli Jakości i Bezpieczeństwa Żywności !!! (nowy kierunek)

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA Nr 5

  • Kucharz ( PŁATNE PRAKTYKI)
  • Cukiernik ( PŁATNE PRAKTYKI)
  • Piekarz ( PŁATNE PRAKTYKI)

 

www.zsspoz.zabrze.pl

 

ABSOLWENCI NASZEJ SZKOŁY SĄ POSZUKIWANI NA RYNKU PRACY

Zawody związane z gastronomią:

-technik żywienia i usług gastronomicznych

-kucharz

Zawody związane z technologią żywności:

technik kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności !!! (nowy kierunek)

-cukiernik

-piekarz

Zawody związane z weterynarią:

-technik weterynarii

 


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content