Zapoznaj się z ofertą Zespołu Szkół Spożywczych

wtorek, 05.04.2022

WYBIERZ    CIEKAWY ZAWÓD!

TECHNIKUM Nr 5

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
  • Technik Weterynarii
  • Technik Kontroli Jakości i Bezpieczeństwa Żywności !!! (nowy kierunek)

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA Nr 5

  • Kucharz ( PŁATNE PRAKTYKI)
  • Cukiernik ( PŁATNE PRAKTYKI)
  • Piekarz ( PŁATNE PRAKTYKI)

 

www.zsspoz.zabrze.pl

 

ABSOLWENCI NASZEJ SZKOŁY SĄ POSZUKIWANI NA RYNKU PRACY

Zawody związane z gastronomią:

-technik żywienia i usług gastronomicznych

-kucharz

Zawody związane z technologią żywności:

technik kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności !!! (nowy kierunek)

-cukiernik

-piekarz

Zawody związane z weterynarią:

-technik weterynarii

 


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WOLNA, NIEPODLEGŁA …

17.11.2022

Oficjalne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Zabrzu rozpoczęły się tradycyjnie na placu Warszawskim. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przemarszu oraz mszy świętej w kościele pw. św. Anny w intencji Ojczyzny.

Czytaj więcej

BIAŁO-CZERWONO :)

17.11.2022

W ramach obchodów Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole konkurs kulinarny pt. „Potrawy w barwach narodowych”. Wzięło w nim udział dziewięć dwuosobowych zespołów. Jury konkursu oceniało potrawy w kategoriach: – zupy i przystawki – dania zasadnicze – desery I miejsce w kategorii zupy i przystawki zajęły uczennice kl. 2 KZ: Dominika Drochlińska i Wiktoria […]

Czytaj więcej

TECHNIK KONTROLI JAKOŚCI cz. I

17.11.2022

Zajęciach z „Przygotowanie do wytwarzania wyrobów spożywczych„. 09 listopada uczniowie klasy 1 T z grupy Technik Kontroli Jakości i Bezpieczeństwa Żywności przeprowadzali ocenę konsumencką wybranych batonów zbożowo-owocowych.  

Czytaj więcej
Skip to content