TURNIEJ 2022 -„Tradycyjne potrawy śląskie na stuletnim zabrzańskim stole”

wtorek, 05.04.2022
„Tradycyjne potrawy śląskie na stuletnim zabrzańskim stole”, tematem przewodnim Finału V Ogólnopolskiego Turnieju na NajlepszegoUcznia w Zawodzie Kucharz, organizowanego przez Zespół Szkół Spożywczych w Zabrzu wraz z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.
Jest to okazja do promowania oraz poznawania tradycyjnej śląskiej kuchni i uczczenia 100- letniej rocznicy uzyskania praw miejskich przez Miasto Zabrze.
Finał, który odbędzie się w dniach 25-27 IV będzie składał się z dwóch etapów: etap pierwszy – test teoretyczny, etap drugi- część praktyczna, w której każdy uczestnik sporządzi dwie porcje dania związanego z tematem przewodnim konkursu.
W finale weźmie udział 14 uczniów z całej Polski!. Zwycięzcy Turnieju zostaną zwolnieni z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content