Wycieczka do Restauracji Collina w Zbrosławicach

wtorek, 10.12.2019

W dniu 10 grudnia grupa gastronomiczna klasy 1PWT udała się do restauracji Collina w Zbrosławicach. Restauracja zaskoczyła Nas swoją gościnnością i niezwykłym świątecznym klimatem. Uczniowie mogli poznać układ funkcjonalny nowoczesnego zakładu gastronomicznego. Od Pani Beaty, absolwentki szkoły pracującej na stanowisku managera uczniowie usłyszeli wiele cennych wskazówek dotyczących umiejętności zawodowych jak i samej nauki. Pani Beata przeprowadziła dla zainteresowanych uczniów prezentacje obsługi ekspresu do kawy. Dziękujemy Pani Beacie za cenne wskazówki zawodowe, a właścicielom za gościnność. Wycieczkę zorganizował  Pan Tomasz Grzywacz- kierownik szkolenia praktycznego.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Przyjdź – poznaj nas :)

30.03.2023

Otworzymy przed Tobą nasze pracownie zawodowe … . Może dotkniesz … zawodu??? Nie boisz się ?

Czytaj więcej
Skip to content