„POD SKRZYDŁEM ANIOŁA”

wtorek, 24.01.2023

Po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do Zabrzańskich Dni Anioła (IX edycja), organizowanych przez IIILO w Zabrzu. Tradycją jest nasz coroczny udział w tym wydarzeniu! Uczniowie klasy ICZ wraz z wychowawczynią przygotowali pyszne ciasta, desery, tosty, kawę oraz herbatę do kawiarenki „Pod skrzydłem anioła” . Była to wspaniała okazja do spotkania z kolegami i koleżankami w miłej, „anielskiej”, przedświątecznej atmosferze Zebrane fundusze wesprą oczywiście nasze akcje charytatywne (pomoc dla seniorów z DPS nr 1 i wigilię dla samotnych).


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content