Aniołków … nigdy za dużo :)

wtorek, 24.01.2023

Kolejny Aniołek od nas:)

Z przedstawicielami Szkoły Mechaniczno-Samochodowej byliśmy w Domu Pomocy Społecznej Nr 1 w Zabrzu. To dzięki wspólnym działaniom mogliśmy obdarować mieszkańców tej placówki. Justyna i Zuzia uświetniły ten pobyt cudownym, wspólnym koncertem kolęd. Dziękuję serdecznie za wielkie serca i przekazuję również podziękowania, składane przez obdarowanych.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content