Od serca, dla … serca

wtorek, 11.04.2023

Zdrowie, zdrowia, w zdrowiu…i to jest wartość, którą wymieniamy najczęściej składając sobie świąteczne życzenia.

Nasi Uczniowie na lekcjach etyki i religii w tym roku postanowili tę wartość umieścić na pierwszym miejscu wykonując kartki dla małych Pacjentów ze Śląskiego Centrum Chorób Serca  w Zabrzu. Wykonaliśmy 115 imiennych kartek po to, by przynieść radość i otuchę dzieciom, które czekają na przeszczep serca i płuc oraz dzieciom,które już tę szansę otrzymały.

Pamiętaj ” Twoje tak ma moc”!


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

A to ciekawe ?!

01.11.2023

Dnia 12 października odbyła się wycieczka dydaktyczna do Zakładu Przetwórstwa Owocowo – Warzywnego „Rolnik” w Mikołowie. Uczestniczyli w niej uczniowie kl. 2T kształcący się w zawodzie technik kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności. W trakcie wycieczki uczniowie zapoznali się z: -układem funkcjonalnym pomieszczeń w zakładzie, -zakresem oraz organizacją produkcji, -wyposażeniem technicznym zakładu, -organizacją działu kontroli jakości, […]

Czytaj więcej

!!! 3. MIEJSCE :)

01.11.2023

„BEZPIECZNIE OD STARTU” to konkurs wiedzy z dziedziny BHP dla uczniów szkół branżowych. Dzisiaj miał miejsce kolejny już etap tego konkursu (przypominamy, że w etapie w Zabrzu, 4 nasze koleżanki zdobyły wysokie miejsca, a trzy awansowały do etapu regionalnego w Katowicach). Dziewczyny super zaprezentowały się, Julii i Nikoli (klasa 3Z) zabrakło niewiele do awansu do […]

Czytaj więcej