Od serca, dla … serca

wtorek, 11.04.2023

Zdrowie, zdrowia, w zdrowiu…i to jest wartość, którą wymieniamy najczęściej składając sobie świąteczne życzenia.

Nasi Uczniowie na lekcjach etyki i religii w tym roku postanowili tę wartość umieścić na pierwszym miejscu wykonując kartki dla małych Pacjentów ze Śląskiego Centrum Chorób Serca  w Zabrzu. Wykonaliśmy 115 imiennych kartek po to, by przynieść radość i otuchę dzieciom, które czekają na przeszczep serca i płuc oraz dzieciom,które już tę szansę otrzymały.

Pamiętaj ” Twoje tak ma moc”!


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content