Makro … jakiego nie znacie ?!

wtorek, 11.04.2023

W bieżącym semestrze nasza szkoła przystąpiła do programu pt. „Szef dla młodych talentów” realizowanego przez Akademię Inspiracji Makro.

17 marca uczniowie technikum z kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w wydarzeniu „Akademia Kuchni Polskiej”, które odbyło się w Krakowie.

W programie wydarzenia znalazły się m.in.:

– pokazy kulinarne, w których uczestniczyli uczniowie

– wykłady na tematy:

„Wykorzystanie kuchni historycznej w dzisiejszej gastronomii”

„Polskie tradycje winiarskie i dzisiejszy rynek”

– quizy wiedzy z nagrodami.

Udział w wydarzeniu był doskonałą okazją do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności praktycznych


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content