Nasi walczą o finał we Wrocławiu !!!

niedziela, 05.02.2023

W dniu 12.01.2023 r. uczniowie klasy 3CPZ: Oliwia Dołgij i Kewin Kapica wzięli udział w etapie regionalnym Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz, który odbył się w Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi. Temat przewodni Turnieju to „Architektura współczesna”.

Miło nam poinformować, że Oliwia zajęła I miejsce w kategorii cukiernik, a Kewin IV miejsce w kategorii piekarz.

Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy❗

 


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content