Znani Artyści – na naszym The Voice !!!

niedziela, 05.02.2023

Za nami II edycja the Voice of ZSSpoż. W tym roku naszymi gośćmi byli: Dariusz Niebudek, Agnieszka Perzyńska i Jacek Kawalec. Bardzo dziękujemy gościom za przybycie do naszej szkoły. Było nam niezmiernie miło gościć tak wspaniałe osobistości! Dziękujemy również za porady praktyczne, wspaniały koncert w wykonaniu Pana Jacka Kawalca oraz każde miłe słowo, doceniające nasze starania w przygotowaniu imprezy. Do konkursu przystąpiło dziewięcioro uczestników, w tym dwa duety. Śpiewający, oceniani byli w następujących kategoriach: – dobór repertuaru, – ogólny wyraz artystyczny, – naturalna i przekonująca interpretacja, – muzykalność, czystość śpiewu. Zanim zostały ogłoszone oficjalne wyniki wystąpiła przed nami zwyciężczyni I edycji the Voice of ZSSpoż Justyna Smoter, która zaśpiewała 4 piosenki. Justyna wystąpiła razem z jej kuzynką Michaliną Bonk, która dla nas przepięknie zatańczyła. Dziękujemy bardzo! Po naradzie, jury ogłosiło następujące wyniki: III miejsce zajęła uczennica klasy 1W-Zuzanna Sobczyk. Serdecznie gratulujemy! II miejsce zajęła uczennica klasy 2W-Vanessa Braun. Serdecznie gratulujemy! I miejsce zajęła uczennica klasy 2T-Roxanna Gruszecka. Serdecznie gratulujemy! Zwyciężczyni, podobnie jak w zeszłym roku, wygrała voucher do nagrania wybranej przez siebie piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym w Wodzisławiu Śląskim. Serdecznie gratulujemy!

                                            


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Przyjdź – poznaj nas :)

30.03.2023

Otworzymy przed Tobą nasze pracownie zawodowe … . Może dotkniesz … zawodu??? Nie boisz się ?

Czytaj więcej
Skip to content