Znani Artyści – na naszym The Voice !!!

niedziela, 05.02.2023

Za nami II edycja the Voice of ZSSpoż. W tym roku naszymi gośćmi byli: Dariusz Niebudek, Agnieszka Perzyńska i Jacek Kawalec. Bardzo dziękujemy gościom za przybycie do naszej szkoły. Było nam niezmiernie miło gościć tak wspaniałe osobistości! Dziękujemy również za porady praktyczne, wspaniały koncert w wykonaniu Pana Jacka Kawalca oraz każde miłe słowo, doceniające nasze starania w przygotowaniu imprezy. Do konkursu przystąpiło dziewięcioro uczestników, w tym dwa duety. Śpiewający, oceniani byli w następujących kategoriach: – dobór repertuaru, – ogólny wyraz artystyczny, – naturalna i przekonująca interpretacja, – muzykalność, czystość śpiewu. Zanim zostały ogłoszone oficjalne wyniki wystąpiła przed nami zwyciężczyni I edycji the Voice of ZSSpoż Justyna Smoter, która zaśpiewała 4 piosenki. Justyna wystąpiła razem z jej kuzynką Michaliną Bonk, która dla nas przepięknie zatańczyła. Dziękujemy bardzo! Po naradzie, jury ogłosiło następujące wyniki: III miejsce zajęła uczennica klasy 1W-Zuzanna Sobczyk. Serdecznie gratulujemy! II miejsce zajęła uczennica klasy 2W-Vanessa Braun. Serdecznie gratulujemy! I miejsce zajęła uczennica klasy 2T-Roxanna Gruszecka. Serdecznie gratulujemy! Zwyciężczyni, podobnie jak w zeszłym roku, wygrała voucher do nagrania wybranej przez siebie piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym w Wodzisławiu Śląskim. Serdecznie gratulujemy!

                                            


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

1.374,84

01.11.2023

1.374,84 zł Taką kwotę odpisali sympatycy „spożywczaka” w 2022 roku w ramach akcji „1,5% podatku dla…”. W naszej szkole bardzo dobrze widać dodatkowe pieniądze! Dodatkowe pieniądze = nowe szafki dla naszych uczniów i nie tylko … 🙂 Dołącz do sympatyków naszej szkoły i w Nowym Roku odpisz się dla „spożywczaka” !!! Dziękujemy …

Czytaj więcej

A to ciekawe ?!

01.11.2023

Dnia 12 października odbyła się wycieczka dydaktyczna do Zakładu Przetwórstwa Owocowo – Warzywnego „Rolnik” w Mikołowie. Uczestniczyli w niej uczniowie kl. 2T kształcący się w zawodzie technik kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności. W trakcie wycieczki uczniowie zapoznali się z: -układem funkcjonalnym pomieszczeń w zakładzie, -zakresem oraz organizacją produkcji, -wyposażeniem technicznym zakładu, -organizacją działu kontroli jakości, […]

Czytaj więcej

!!! 3. MIEJSCE :)

01.11.2023

„BEZPIECZNIE OD STARTU” to konkurs wiedzy z dziedziny BHP dla uczniów szkół branżowych. Dzisiaj miał miejsce kolejny już etap tego konkursu (przypominamy, że w etapie w Zabrzu, 4 nasze koleżanki zdobyły wysokie miejsca, a trzy awansowały do etapu regionalnego w Katowicach). Dziewczyny super zaprezentowały się, Julii i Nikoli (klasa 3Z) zabrakło niewiele do awansu do […]

Czytaj więcej
Skip to content