Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

środa, 24.08.2022

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Narodowy Program Rozwoju czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025

           Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5 w Zespole Szkół Spożywczych w Zabrzu została zakwalifikowana i objęta wsparciem finansowym  w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025, którego celem jest poprawa stanu czytelnictwa  w Polsce poprzez wzmocnienie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego, stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy.

Priorytet 3: Zakup nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

 


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Przyjdź – poznaj nas :)

30.03.2023

Otworzymy przed Tobą nasze pracownie zawodowe … . Może dotkniesz … zawodu??? Nie boisz się ?

Czytaj więcej
Skip to content