Dni Otwarte firmy Savpol z Gliwic

piątek, 01.11.2019

W dniach 19 i 20.10.2019 młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Dniach Otwartych firmy Savpol z Gliwic. Uczniowie mieli możliwość poznać asortyment firmy oraz poznać oferty firm branżowych współpracujące z gliwicka firmą. Uczniowie pracowali na stanowiskach przy serwowaniu lodów, kanapek, pizzy i kawy oraz udzielaniu informacji przybyłym na targi klientom. Dla uczniów były to nowe doświadczenia zawodowe.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content