Zamiast „CLEAN UP …” może „DON’T LITTER”?

niedziela, 14.05.2023

Z okazji Dnia Ziemi uczestniczyliśmy w akcji #SprzątamyDlaPolski. Uczniowie z czterech klas wyruszyli, aby uprzątnąć tereny zielone na Osiedlu Kotarbińskiego.  Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pracę na rzecz środowiska lokalnego! Jesteście wspaniali! Z taką młodzieżą można zdziałać bardzo wiele!!! 👍👏

P.S.

Skąd się biorą śmieci? To nie jest łatwe pytanie, były przed wojną na Ukrainie, były nawet przed pandemią i za „komuny” też były. Pokazują się jak grzyby po deszczu … nawet jak jest susza! Ale na szczęście są takie miejsca, nawet w Zabrzu, gdzie nie ma śmieci … To takie miejsca gdzie rzadko pokazują się dwunożne istoty:)  (red.)


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content