Młodzi dla Zabrza …

wtorek, 24.01.2023

Koncert „Młodzi dla Zabrza”. 1 grudnia klasy 2W i 3 WT z wychowawczyniami uczestniczyły w koncercie „Młodzi dla Zabrza”, zorganizowanym w Domu Muzyki i Tańca z okazji 100 lecia miasta. Był to koncert, którego celem było podkreślenie dorobku, metamorfozy miasta, dokonanego na przestrzeni lat. Prowadzącym koncert- uczniom z 3 LO, udało się zaprezentować niektóre szkoły lokalne oraz uzdolnionych muzycznie uczniów. Cały koncert zakończył integracyjny akcent- wspólne wykonanie utworu. Jesteśmy pod wrażeniem organizacji tego przedsięwzięcia.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content