Wycieczka do Ogrodu Zoologicznego w Wrocławiu.

piątek, 11.10.2019

W dniu 10.10.2019r. odbyła się wycieczka dydaktyczna do Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Celem lekcji terenowej była obserwacja różnorodności biologicznej na poziomie genetycznym, gatunkowym i ekosystemowym. Wycieczkę zorganizował pan Tomasz Grzywacz – kierownik kształcenia praktycznego.  Uczniowie mieli też możliwość zwiedzania zabytków Starego Rynku w Wrocławiu pod opieka nauczycieli: Pani Ilony Janas-Mróz, Pani Kamili Hajok- Konopko oraz Pana Kamila Spitola. Gatunkiem dnia okazał się Leniwiec!!!

   

 

    

    

    

 

 


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WOLNA, NIEPODLEGŁA …

17.11.2022

Oficjalne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Zabrzu rozpoczęły się tradycyjnie na placu Warszawskim. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przemarszu oraz mszy świętej w kościele pw. św. Anny w intencji Ojczyzny.

Czytaj więcej

BIAŁO-CZERWONO :)

17.11.2022

W ramach obchodów Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole konkurs kulinarny pt. „Potrawy w barwach narodowych”. Wzięło w nim udział dziewięć dwuosobowych zespołów. Jury konkursu oceniało potrawy w kategoriach: – zupy i przystawki – dania zasadnicze – desery I miejsce w kategorii zupy i przystawki zajęły uczennice kl. 2 KZ: Dominika Drochlińska i Wiktoria […]

Czytaj więcej

TECHNIK KONTROLI JAKOŚCI cz. I

17.11.2022

Zajęciach z „Przygotowanie do wytwarzania wyrobów spożywczych„. 09 listopada uczniowie klasy 1 T z grupy Technik Kontroli Jakości i Bezpieczeństwa Żywności przeprowadzali ocenę konsumencką wybranych batonów zbożowo-owocowych.  

Czytaj więcej
Skip to content