Wycieczka do Ogrodu Zoologicznego w Wrocławiu.

piątek, 11.10.2019

W dniu 10.10.2019r. odbyła się wycieczka dydaktyczna do Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Celem lekcji terenowej była obserwacja różnorodności biologicznej na poziomie genetycznym, gatunkowym i ekosystemowym. Wycieczkę zorganizował pan Tomasz Grzywacz – kierownik kształcenia praktycznego.  Uczniowie mieli też możliwość zwiedzania zabytków Starego Rynku w Wrocławiu pod opieka nauczycieli: Pani Ilony Janas-Mróz, Pani Kamili Hajok- Konopko oraz Pana Kamila Spitola. Gatunkiem dnia okazał się Leniwiec!!!

   

 

    

    

    

 

 


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content