Wojewódzki etap III Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz

środa, 15.01.2020

Dnia 8 stycznia b.r. w Zespole Szkół Gastronomicznych w Katowicach odbył się etap wojewódzki lll Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz. Zadaniem uczestników było przygotowanie dania zasadniczego z „ Mięsem królika w roli głównej”. Zwycięzcą turnieju został uczeń naszej szkoły – Adam Wawrzos z klasy 3 Z. Wielkie gratulacje od całego Zespołu Szkół Spożywczych !!!!!!!!!!!


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content