Siatkówka

niedziela, 16.02.2020

Po dwumiesięcznych zmaganiach wyłoniły się najlepsze „dwójki siatkarskie” spożywczaka. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn, graliśmy systemem „każdy z każdym”. Walka była zacięta, nie obeszło się bez kontuzji;), ale w końcu mamy – najlepsza trójkę. Oto ONI:

MIEJSCE III WÓJCIK MATEUSZ i SOLGA  MAREK

MIEJSCE II BURY KRYSTIAN i PIKULIŃSKI KLAUDIUSZ

MIEJSCE I PISKOR MARTYNA i KURPAS DENIS

dziękuję wszystkim za udział i zapraszam za rok!

 


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WOLNA, NIEPODLEGŁA …

17.11.2022

Oficjalne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Zabrzu rozpoczęły się tradycyjnie na placu Warszawskim. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przemarszu oraz mszy świętej w kościele pw. św. Anny w intencji Ojczyzny.

Czytaj więcej

BIAŁO-CZERWONO :)

17.11.2022

W ramach obchodów Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole konkurs kulinarny pt. „Potrawy w barwach narodowych”. Wzięło w nim udział dziewięć dwuosobowych zespołów. Jury konkursu oceniało potrawy w kategoriach: – zupy i przystawki – dania zasadnicze – desery I miejsce w kategorii zupy i przystawki zajęły uczennice kl. 2 KZ: Dominika Drochlińska i Wiktoria […]

Czytaj więcej

TECHNIK KONTROLI JAKOŚCI cz. I

17.11.2022

Zajęciach z „Przygotowanie do wytwarzania wyrobów spożywczych„. 09 listopada uczniowie klasy 1 T z grupy Technik Kontroli Jakości i Bezpieczeństwa Żywności przeprowadzali ocenę konsumencką wybranych batonów zbożowo-owocowych.  

Czytaj więcej
Skip to content