POŻEGNANIA KILKA SŁÓW …

niedziela, 14.05.2023

Pożegnanie klasy maturalnej 4GWT ❤️

Dzisiaj braliśmy udział w uroczystym pożegnaniu absolwentów klasy czwartej. Klasa 4 PWT przygotowała prezentację ze wspomnień, quiz z wiedzy i galę wręczenia Hagerków. Nie obyło się bez radosnych momentów, chwil zadumy, pełnych wzruszeń. Maturzystom życzymy powodzenia na maturze, a wszystkim abiturientom sukcesów w życiu osobistym i zawodowym❗

P.S.

Klasa 4 GWT przechodzi do historii jako ostatnia klasa ponadgimnazjalna. Uczniowie tej klasy zanim trafili do naszej szkoły, musieli jeszcze zmierzyć się z realiami gimnazjum mając na uwadze, że za nimi nie ma młodszego rocznika. Teraz wszystko przed nimi. W życiu nie jest tak bardzo różowo, jak różowe były ich czapki, ale trzymamy za nich kciuki razem z Panią Anią Gołąbek – wychowawczynią 🙂  (red.)

                         

 


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content