Potrawy w barwach narodowych

środa, 20.11.2019

Dnia 8 listopada w ramach obchodów Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole konkurs kulinarny „Potrawy w barwach narodowych”.
Brało w nim udział 8 dwuosobowych zespołów.
Uczestnicy przygotowali mi.in.
– naleśniki zabarwione burakiem na słodko
– biszkopt z musem malinowym, bitą śmietaną i owocami
– kanapki bezowe z kremem malinowym
– tort malinowy
– babeczki truskawkowe z kremem śmietanowym
– paprykę faszerowaną
I miejsce jury przyznało Anicie i Kasi, uczennicom z kl.I PWT za kanapki bezowe z kremem malinowym
II miejsce zajęli Agata i Adam z kl. IIIZ za biszkopt z musem malinowym, bitą śmietaną i owocami
III miejsce wywalczyły Kinga i Martyna z kl. I PWT, które przygotowały tort malinowy
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok na kolejną edycję.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content