Młodzież gimnazjalna w szkole

wtorek, 18.06.2019

Dnia 7 marca gościliśmy w naszej szkole młodzież gimnazjalną oraz ośmioklasistów ze Szkoły Podstawowej Nr 16 w Zabrzu. Uczniowie mieli możliwość zwiedzić sale lekcyjne, pracownię weterynaryjną i gastronomiczną oraz zapoznać się z kierunkami kształcenia. Ostatnim punktem pobytu były warsztaty kulinarne o temacie „Zdrowe słodkości”, w czasie których młodzież zapoznała się z organizacją zajęć w pracowni gastronomicznej oraz przygotowała owsiane ciasteczka.
Odpowiedzialny za wizytę uczniów był pan Robert Pendziałek – doradca zawodowy.
Warsztaty zorganizowała i przeprowadziła pani Marianna Mielczarek.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

A to ciekawe ?!

01.11.2023

Dnia 12 października odbyła się wycieczka dydaktyczna do Zakładu Przetwórstwa Owocowo – Warzywnego „Rolnik” w Mikołowie. Uczestniczyli w niej uczniowie kl. 2T kształcący się w zawodzie technik kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności. W trakcie wycieczki uczniowie zapoznali się z: -układem funkcjonalnym pomieszczeń w zakładzie, -zakresem oraz organizacją produkcji, -wyposażeniem technicznym zakładu, -organizacją działu kontroli jakości, […]

Czytaj więcej

!!! 3. MIEJSCE :)

01.11.2023

„BEZPIECZNIE OD STARTU” to konkurs wiedzy z dziedziny BHP dla uczniów szkół branżowych. Dzisiaj miał miejsce kolejny już etap tego konkursu (przypominamy, że w etapie w Zabrzu, 4 nasze koleżanki zdobyły wysokie miejsca, a trzy awansowały do etapu regionalnego w Katowicach). Dziewczyny super zaprezentowały się, Julii i Nikoli (klasa 3Z) zabrakło niewiele do awansu do […]

Czytaj więcej