Młodzież gimnazjalna w szkole

wtorek, 18.06.2019

Dnia 7 marca gościliśmy w naszej szkole młodzież gimnazjalną oraz ośmioklasistów ze Szkoły Podstawowej Nr 16 w Zabrzu. Uczniowie mieli możliwość zwiedzić sale lekcyjne, pracownię weterynaryjną i gastronomiczną oraz zapoznać się z kierunkami kształcenia. Ostatnim punktem pobytu były warsztaty kulinarne o temacie „Zdrowe słodkości”, w czasie których młodzież zapoznała się z organizacją zajęć w pracowni gastronomicznej oraz przygotowała owsiane ciasteczka.
Odpowiedzialny za wizytę uczniów był pan Robert Pendziałek – doradca zawodowy.
Warsztaty zorganizowała i przeprowadziła pani Marianna Mielczarek.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content