Młodzież gimnazjalna w szkole

wtorek, 18.06.2019

Dnia 7 marca gościliśmy w naszej szkole młodzież gimnazjalną oraz ośmioklasistów ze Szkoły Podstawowej Nr 16 w Zabrzu. Uczniowie mieli możliwość zwiedzić sale lekcyjne, pracownię weterynaryjną i gastronomiczną oraz zapoznać się z kierunkami kształcenia. Ostatnim punktem pobytu były warsztaty kulinarne o temacie „Zdrowe słodkości”, w czasie których młodzież zapoznała się z organizacją zajęć w pracowni gastronomicznej oraz przygotowała owsiane ciasteczka.
Odpowiedzialny za wizytę uczniów był pan Robert Pendziałek – doradca zawodowy.
Warsztaty zorganizowała i przeprowadziła pani Marianna Mielczarek.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Przyjdź – poznaj nas :)

30.03.2023

Otworzymy przed Tobą nasze pracownie zawodowe … . Może dotkniesz … zawodu??? Nie boisz się ?

Czytaj więcej
Skip to content