Młodzież gimnazjalna w szkole

wtorek, 18.06.2019

Dnia 7 marca gościliśmy w naszej szkole młodzież gimnazjalną oraz ośmioklasistów ze Szkoły Podstawowej Nr 16 w Zabrzu. Uczniowie mieli możliwość zwiedzić sale lekcyjne, pracownię weterynaryjną i gastronomiczną oraz zapoznać się z kierunkami kształcenia. Ostatnim punktem pobytu były warsztaty kulinarne o temacie „Zdrowe słodkości”, w czasie których młodzież zapoznała się z organizacją zajęć w pracowni gastronomicznej oraz przygotowała owsiane ciasteczka.
Odpowiedzialny za wizytę uczniów był pan Robert Pendziałek – doradca zawodowy.
Warsztaty zorganizowała i przeprowadziła pani Marianna Mielczarek.


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

WOLNA, NIEPODLEGŁA …

17.11.2022

Oficjalne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Zabrzu rozpoczęły się tradycyjnie na placu Warszawskim. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przemarszu oraz mszy świętej w kościele pw. św. Anny w intencji Ojczyzny.

Czytaj więcej

BIAŁO-CZERWONO :)

17.11.2022

W ramach obchodów Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole konkurs kulinarny pt. „Potrawy w barwach narodowych”. Wzięło w nim udział dziewięć dwuosobowych zespołów. Jury konkursu oceniało potrawy w kategoriach: – zupy i przystawki – dania zasadnicze – desery I miejsce w kategorii zupy i przystawki zajęły uczennice kl. 2 KZ: Dominika Drochlińska i Wiktoria […]

Czytaj więcej

TECHNIK KONTROLI JAKOŚCI cz. I

17.11.2022

Zajęciach z „Przygotowanie do wytwarzania wyrobów spożywczych„. 09 listopada uczniowie klasy 1 T z grupy Technik Kontroli Jakości i Bezpieczeństwa Żywności przeprowadzali ocenę konsumencką wybranych batonów zbożowo-owocowych.  

Czytaj więcej
Skip to content