Kontrolerzy w … akcji?!

wtorek, 18.04.2023

W wycieczce dydaktycznej do Zakładów Mięsnych Madej Wróbel w Rudzie Śląskiej wzięli udział uczniowie klasy 1 T kształcący się w zawodzie technik kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności.

W trakcie wycieczki uczniowie zapoznali się z:

  • układem funkcjonalnym pomieszczeń w zakładzie,
  • zakresem oraz organizacją produkcji,
  • wyposażeniem technicznym zakładu,
  • organizacją działu kontroli jakości,
  • procedurami obowiązującymi w zakładzie w zakresie kontroli jakości wyrobów i bezpieczeństwa żywności,
  • dokumentacją systemu jakości.

Dodatkowo, wizytując zakładowe laboratorium kontroli jakości mogli przeprowadzić przykładowe analizy: luminometryczny pomiar skuteczności procesu mycia i dezynfekcji oraz ocenę wybranych parametrów jakości przykładowych wyrobów za pomocą analizatora FoodScan.

Dziękujemy pracownikom firmy Madej Wróbel za serdeczne przyjęcie oraz ciekawe i bardzo merytoryczne zapoznanie ze specyfiką pracy Zakładu.

 


ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

PRZYJDŹ, ZOBACZ …

27.09.2023

POZNAJ SPOŻYWCZAKA … w realu Witaj ósmoklasisto 🙂 Nie wiesz co Cię czeka w nowej szkole? Trochę się boisz jak to będzie w nowej klasie, z nowymi nauczycielami? A może chciałbyś zobaczyć naszą szkołę, porozmawiać z doradcą zawodowym? Możesz nas odwiedzić z koleżanką / kolegą, może z Mamą, Tatą. Pokażę Ci szkołę, odpowiem na Twoje […]

Czytaj więcej

m-legitymacja

27.09.2023

Generator Zdjęć umożliwia bezproblemowe wykonanie zdjęcia do m-Legitymacji  za pomocą dowolnego smartphona. Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcie po czym sztuczna inteligencja wykadruje odpowiednio zdjęcie oraz usunie tło, następnie zostanie ono sprawdzone przez fachowców, aby spełniało wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do m-Legitymacji lub legitymacji szkolnej. https://passport-photo.online/pl/mleg-szkolna

Czytaj więcej
Skip to content